Wielkanocny kiermasz na rzecz hospicjum

Tydzień przed Niedzielą Palmową, 13 marca,  nasza szkoła wzięła udział w kiermaszu przy kościele św. Ludwika.  W przygotowanie świątecznych dekoracji, palm i słodkości włączyli się uczniowie, nauczyciele i rodzice. Wolontariusze, członkowie Samorządu Uczniowskiego i Szkolnego Koła PCK  wraz z nauczycielami zbierali do puszek datki na rzecz włodawskiego hospicjum.

Przy kościele kwestowali uczniowie z klas 0-VI:

Martyna Karwacka, Jakub Grzywaczewski,  Jakub Pietrzak, Magdalena Fajks,  Bartosz Tasak,  Agata Filipek, Bruno Słomiany,  Kacper Skoczelas, Alexandra Knap, Martyna  Oleniak, Katarzyna Kuszpa, Wiktoria Sołtan,  Zofia Golec, Hubert Głowacki, Oliwia Wałecka,  Wiktoria Lis, Daniel Kowalski, Gabriel  Iwaniuk, Anna Kanarszczuk, Marcin Kanarszczuk, Wojciech Wielmowiec, Sophie Perczyk, Zuzanna Goleman, Michał Wójcik, Dagmara Pawelec, Julia Antoniuk, Olga Blicharska, Patryk Kędzierski, Kamila Wysokińska, Jakub Bytys, Nina Krzemińska, Julia Rybczyńska, Julia Tułacz, Weronika Pawelec, Wiktoria Wójcik, Rafał Iwaniuk, Kaja Słomiana, Piotr Ochrymiuk.

ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA GALERII ZE ZDJĘCIEM Z TEGO WYDARZENIA:

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg