JASEŁKA 2015

Tradycją naszej szkoły są coroczne jasełka przygotowywane przez uczniów pod opieką nauczycieli. Nie inaczej było w tym roku: 22 grudnia 2015 roku w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej zebrali się uczniowie i nauczyciele naszej szkoły oraz liczni goście. Piękna scenografia wprowadziła zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój. O dobrą zabawę i miłe doznania zadbali zaś zdolni aktorzy, tancerze i wokaliści z klas 0 „b”, II „b” oraz chór szkolny. Całość przedstawienia ukazująca sceny z życia nowo narodzonego Dzieciątka, pasterzy, mędrców i aniołów przeplatana była staropolskimi kolędami, wesołymi pastorałkami i efektownymi tańcami. Ogromne zaangażowanie młodych artystów opłaciło się, gdyż przedstawienie wywarło duże wrażenie na widzach. Dzieci miały możliwość uczestniczenia w tradycji oraz zaprezentowania swoich umiejętności artystycznych. Na zakończenie zgromadzeni goście wysłuchali świątecznych życzeń Dyrektora Szkoły Stanisława Leszuka, Z-cy Dyrektora Wiesława Symoniuka, Burmistrza Miasta Wiesława Muszyńskiego oraz Podprzeora Parafii Św. Ludwika O. Jerzego Ciecióry. Przedstawienie jasełkowe zostało przygotowane pod kierunkiem nauczycieli: Elżbiety Marynczak, Bożeny Raczyńskiej i Renaty Kostrzewskiej.

ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA GALERII ZE ZDJĘCIEM Z TEGO WYDARZENIA:

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg