Uroczyste podsumowanie IV Powiatowego Konkursu Czytelniczego

22 maja w Szkole Podstawowej nr 8 w Chełmie odbyło się uroczyste podsumowanie IV Powiatowego Konkursu Czytelniczego. Wśród 25 laureatów znalazła się uczennica naszej szkoły Gabriela Zorska z kl. Va. Dyplom i nagrodę książkową laureatka odebrała z rąk Pań: Teresy Kozioł, konsultanta LSCDN Oddział Chełm, Beaty Kawalec – dyrektor SP nr 8 w Chełmie i Katarzyny Kality - dyrektor Biblioteki Pedagogicznej w Chełmie.

Na koniec laureaci, nauczyciele i rodzice z przyjemnością obejrzeli spektakl pt. „Książę szuka żony” w wykonaniu uczniów chełmskiej „ósemki”.

Organizatorem konkursu jest LSCDN Oddział Chełm we współpracy z SP nr 8 i Biblioteką Pedagogiczną w Chełmie.

Serdecznie gratulujemy Gabrysi uzyskania po raz drugi tytułu laureata konkursu czytelniczego!

Tekst: Ewelina Komaszewska-Krywicka

ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA GALERII ZE ZDJĘCIEM Z TEGO WYDARZENIA:

Ostatnia aktualizacja